Авион со батерии.

300.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Авионот играчка е составен од висококвалитетен, здрав пластичен материјал кој го заштитува од удари. Авионот содржи сензор за движење, секој пат кога ќе дојде до пречка, се пренасочува на десно.
• Содржи супер кул LED светла и испушта музика која може да се вклучи и исклучи.
• Производот користи 3x AA 1,5 V батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 35,5x34x7,5 cm.
• Димензии на пакувањето: 34,5×7,5×7 cm.

Шифра: 31748