Автомобил на далечинско

600.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Прекрасен и уникатен автомобил за вашите најмили.
• Овој автомобил е уникатен по разните пријатни бои на тркалата кои светат,предните тркала се вртат 360′ степени.
• Испушта звуци, преку далечинското автомобилот може да го контролирате напред,назад,лево,десно.
• Производот користи 2×1,5V AA батерии за далечинското.
• Димензии на пакувањето: 27x18x14 cm.
• Димензии на производот: 17x15x16 cm.

Шифра: 31969