Аголна брусалка 500w Iskra GX-AG046-2

2,290.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 071 454 079 и 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Напон: 220-240V~50Hz
 • Јачина: 500W (max)
 • Вртежи: 0-11.000 okr/min
 • Големина на диск Ø 115 mm
 • Осовина: M14
 • Две дотатни места за рачка
 • Должина на кабел: 1,8m
 • Димензии на пакување (В mm): 295 (Д) x 135 (Ш) x 120 (V)
 • Нето тежина: 1,9 kg

Гаранција – 2 години