Аголна брусалка 900w Iskra S1M 125 (DB5017)

2,190.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079 и 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

900 W јачина
11000 rpm во празен од
125 mm макс. големина на диск
М14 големина на браник
Подесива рачка
1,7 kg тежина

Гаранција – 2 години

2 години гаранција