Акумулаторска дувалка за лисја Iskra IX-LB36

4,160.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина на мирување: 14,000 вртежи во минута
• Проток на воздух: 280 m3 / h
• Брзина на дување: 234 км на час
• Рачка од гума
• Време на траење: 25-30 мин

• Димензии на пакетот (во мм): 325 (L) x 188 (W) x 302 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг
• 24 месеци гаранција