Sale!

Акумулаторски повеќенаменски тример Iskra IX-MT36A

14,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина во празно: 7500 вртежи во минута
• Време на траење: 30-35 мин

• Додатоци:
• Продолжеток глава со конец
– Дијаметар за сечење: Ø 300 mm
• Продолжеток глава со метално сечило
– Дијаметар на сечилото: 5 255 mm
• Продолжеток – пила за гранки
– Дебелина на членот на ланецот: 1,3 мм (0,050 “)
– Чекор наланец: 9.525 mm (3/8 “)
– Должина на мечот: 203 мм (8 “)
• Продолжеток – ножица за жива ограда
– Должина на сечење: 400 мм

• 24 месеци гаранција