Акумулаторски тример за жива ограда Iskra IX-HT36

7,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина на мирување: 3300 вртежи во минута
• Должина на сечење: 508 мм
• Дијаметар за сечење: Ø 16 mm
• Рачка од гума
• Време на траење: 20-30 мин

• Димензии на пакувањето (во мм): 1100 (L) x 255 (W) x 205 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг

• 24 месеци гаранција