Sale!

Акумулаторски тример Iskra IX-MT36

Original price was: 12,999.00 ден.Current price is: 11,999.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина на мирување: 7500 вртежи во минута
• Продолжена навојна глава
– Макс. дијаметар на навој: Ø 1,6 мм
– Дијаметар за сечење: Ø 300 mm
• Продолжено со метално сечило
– Дијаметар на сечилото: 5 255 mm
• Рачка од гума
• Време на траење: 30-35 мин
• Димензии на пакувањето (во мм): 1020 (L) x 345 (W) x 205 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг

• 24 месеци гаранција