Sale!

Апарат за пуканки без масло

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

  • Внатрешната комора е направена од алуминиумска легура и површината е направена од долготрајна пластика отпорна на гребење
  • Има само едно копче за вклучување и исклучување – се додаваат пуканките во комората и готови се за само неколку секунди
  • Пуканките од апаратот паѓаат директно во садот
  • Доколку се употребува последователно, почекајте 10 до 12 минути пред повторна употреба