Апарат против комарци ROWENTA MN4010F0

3,899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 Апарат против комарци
 Наменет за користење во затворен прсотор и на отворено со макс. заштита до 2000 м2
 UV LED технологија 7 пати поефикасна од основната LED технологија
 38 степени температура во близина на LED диодите
 ефективна технологија за вшмукување на комарците во отворот
 30000 часа работен век на апаратот
 без хемикалии и без никаков мирис – идеално решение за борба против комарци
 моќност 4W

Гаранција: 2 години.

71741