Багер на далечинско

800.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Багерот се движи во 4 насоки: горе, доле, лево и десно, корпата на багерот се управува преку далечинското и се движи горе-доле.
• Багерот користи батерии и адаптер за батериите кои се вклучени во пакувањето, а далечинското користи 2 x 1.5 V AA батерии кои не се вклучени.
• Димензии на производот: 27x18x12cm.
• Димензии на пакувањето: 34x20x12cm.

Шифра: 29917