Батериски штрафцигер Iskra HL SD 15Li 1036

1,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

‘- Напон: 3,6V
– Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )
– Вртежи во празно: 180 / мин-1
– Вртежен момент : 3 Nm
– LED сијалица
– Самозатезна глава : Ø 6,35 mm ( максимум)
– Димензии на пакувањето (во mm) : 153 (В ) x 173 ( Ш) x 60 (Д)
– Нето тежина: 0.298 kg

Гаранција – 2 години