Бебешко телефонче

400.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Едукативно бебешко телефонче кое му овозможува на вашето бебе да се запознае со различни видови на звуци и мелодии.
• Ова бебешко телефонче ќе му помогне на вашето бебе при подобрување на развојот на слух,визија и фините моторни вештини.
• Ја развива можноста за препознавање на боите.
• 12 различни звуци.
• Производот користи 3×1,5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 14x6x2 cm.
• Димензии на пакувањето: 20x12x3 cm.

Шифра: 31935