Бебе со нокшир и сет за храна

1,000.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Играчка со која вашето дете може да се забавува секој ден.
• Сетот се состои од бебе, шишенце, нокшир, тањирче, лажичка и вилушка.
• Дајте му на бебето да пие млеко и нишкајте го за да го испие млекото. Кога ќе го испие млекото, мочка.
• Димензии на пакувањето: 36x34x10 cm.
• Димензии на производот: 28x15x7 cm.

Шифра: 32415