Бебе со сет за хранење

990.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Сетот содржи бебе со капа лигавче,пелена,чорапчиња, шише, тањирче со вилушка и лажица, и цуцла.
• Дајте му на бебето да пие млеко и нишкајте го за да го испие млекото, ставете му храна во тањирчето и нахранете го.
• Производот не користи батерии.
• Димензии на пакувањето: 34x21x13 cm.
• Димензии на производот: 32×13 cm.

Шифра: 31991