Sale!

Безжична вертикална правосмукалка 2 во 1 ST Kingmarkt HJC1901-F

3,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 моќност 200W
 капацитет на батерија Li-ion 22.2V
 2200mAh
 алуминиумска телескопска цевка
 сино бела боја
 2 нивоа на моќност
 4.5m должина на кабел
 Голема четка за подови
 2 додатоци
 1.2л капацитет на резервоар
 ХЕПА филтер
 Време на работа до 30 мин со помала брзина

.

Гаранција: 2 години.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST Kingmarkt HJC1901-F

31965