Sale!

Безжична машинка за бричење ST MS-1363P 4D

1,760.00 ден 999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Безжична Машинка за бричење со три глави
• 4D GyroFlex систем на бричеењ кој се приспособува на контурите на лицето
• црна/златна боја
• ЛЦД диспеј за статус на батерија
• водоотпорна
• три глави за бричење со двослојни сечила од нерѓосувачки челик
• за мокро и суво бричење
• може да се употребува и жичано со кабел
• дизајн кој се приспособува на вашето лице
• заклучување на уредт при патување
• база за полнење
• четка за чистење
• литиумска батерија на полнење
• континуирана работа од 60 минути

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел:  ST MS-1363P 4D

31919