Безжични слушалки Earbuds Bluetooth 55mAh White/Black

790.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

BLUETOOTH EAR BUDS

 • Compatible with a wireless product featuring bluetooth technology
 • Comfortable in-ear desogn
 • Integrated microphone for hands free calling
 • Battery type: 55mAh
 • Charging time: 1-2 Hours
 • Working Time: 3 Hours Max
 • Transmission Distance: 10 metres
 • Available in White or Black

Гаранција: 1 година