Бензинска косилка за трева Iskra LM51M

12,990.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079 и 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава до врата:
– за сите градови и села

Description

четиритактен OHV, 139 cm3, 2,6 kW (3,4 KM) мотор
воздушно ладење
3000 rpm во празен од
1,6 lit. Рез. за гориво
0,55 lit. Рез. За масло
3 подесувања на висина за сечење 20-75 mm
510 mm (20″) ширина на сечивото
178 mm (7″) тркала
погоден за тревници до 1600 m

Гаранција – 2 години