Бензинска моторна пила 16″ Iskra PN4600-6

7,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079 и 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава до врата:
– за сите градови и села

Description

Моќна и компактна моторна пила, со 16″ (406 mm) меч.
Зафатнина на моторот – 45,8 cm3
Воздушно ладење
Излезна моќност – 1,6 kW
3000 rp/m слободен тек
Кап. на садот за гориво – 550 ml
Кап. на садот за масло – 260 ml
Погонски чекор – 325 ” (8255 mm)
Тежина – 5,4 kg
2 година гаранција