Бензинска моторна пила Iskra PN-2500-2A

6,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Волумен на мотор: 25,4 cm3
Номинална излезна моќ: 0.7 kW ( 1 HP )
Вртежи во празно: 3500 врт/мин
Тип на мотор:двотактен
Воздушно ладење на мотор
Вкупен капацитет за гориво:230 мл
Вкупен капацитет за уље: 160 мл
Должина на пила:305 mm (12″)
Чекор на ланецот: 9,525 mm (3/8 “)
Тежина: 3 кг
2 година гаранција