Бензинска моторна пила Iskra PN-3800-6

7,690.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 071 454 079 и 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава до врата:
– за сите градови и села

Out of stock

Description

 • Бензиска моторна пила
 • Зафатнина на моторот: 37,2 cm3
 • Номинална излезна моќност: 1,2 kW
 • Тип на мотор: двотактен
 • Воздушно ладење на моторот
 • 3000 вртежи во мин. при слободен тек
 • 310 ml резервоар за гориво
 • 210 ml резервоар за моторно масло
 • 355 mm должина на меч
 • Погонски чекор: 9,525 mm (3/8″)
 • Нето маса: 4,5kg
 • Бруто маса: 6kg
 • 2 година гаранција
 • Димензии на кутија: 425 (Д) x 245 (Ш) x 300 (В)