Бензинска моторна пила Iskra PN-5200-6

8,880.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079 и 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава до врата:
– за сите градови и села

Description

Бензиска моторна пила
Зафатнина на моторот 49,2 cm3;
Номинална излезна моќност: 2.1 kW ;
Тип на мотор: двотактен ;
Воздушно ладење на моторот ;
3000 вртежи во мин. при слободен тек ;
550 ml резервоар за гориво ;
260 ml резервоар за моторно масло ;
457 mm (18 “) должина на меч ; – Погонски чекор: 8.255 mm (.325”) ; – 5,4 kg тежина ;
2 година гаранција