Sale!

Бензинска ножица/тример за жива ограда Iskra ERO IE-HT262

10,800.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Капацитет на моторот: 25,4 см3
• Тип на моторот: двотактен
• моќност: 0,7 kW
• Должина на мечот: 694 мм
• Капацитет на резервоарот за гориво: 0,32 L
• Прилагодлива рачка: лево / десно 90 °

• 24 месеци гаранција