Бензиска косилка за трева Iskra BN46PL-RV145

16,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Одлична, бензиска косилка за трева од ISKRA.
Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење,
ќе ви овозможи професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена!

• Волумен на моторот: 144,3 cm3
• Тип на моторот: ЧЕТИРИ ТАКТЕН мотор
• Режим на возење: на притискање
• моќност: 2,5 kW
• Капацитет на резервоарот за гориво: 1.0L
• Прилагодлива висина на сечење 8 позиции: 25-75 mm
• Максимална ширина на сечењето: Ø 460 mm
• Обем на корпа за трева: 62L
• 24 месеци гаранција