Бојлер за кујна високомонтажен ST KWH-10G2O

2,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Капацитет 10л
 • Моќност 2KW
 • Надворешен термостат за регулација на температура
 • Емајлирано казанче
 • Магнезиумска анода
 • Бакарен греач
 • Деклариран притисок: 0.8 Mpa
 • Минимален притисок за проток на вода: 0.02 Mpa
 • Максимална температура 75 степени
 • Водоотпотен со IPX4 стандард
 • Сигурносен вентил
 • 1.5м должина на кабел
 • Димензии 345x345x288мм

Гаранција: 3 години.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST KWH-10G2O

71433