Брз полнач за li-on батерија Iskra SF8M203-01

1,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz
• Индикатор за полнење
• Време на полнење: 2,5 ч
• Литиум-јонските батерии се достапни одделно
• Овој полнач е компатибилен со батеријата:
Искра X-Cross Garden 36V SF8M12508

• Димензии на пакетот (во мм): 145 (L) x 90 (W) x 205 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг

• 12 месеци гаранција