Валјак за бојадисување со полнење Pintar Facial

660.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565, 071 454 079
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • наменет е за бои врз база на вода
 • се плакне и одмива со млака вода
 • бојата лесно се полни со вградената пумпа
 • големина на ролер: 20 cm
 • вкупна должина: 72 cm