Велосипед 27.5SE05 ST HYBRID XL 2.0 MTB

8,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Front suspension
 Црвено/црна боја
 21 брзинa
 Метален рам 27.5×17.5инчи
 Предна и Задна кочница V Brake
 Големина на гуми INNOVA 27.5×2.125
 VIMIA внатрешна гума
 Предна вилушка со амортизер DINO
 Заден менувач SHIMANO TZ-50 plus 21 брзина
 Преден менувач SHIMANO TZ-30
 Пренос-Ѕвезда: 7-фаз 14-28Т
 Шифтери SHIMANO REVOSHIFT RS35
 Касетна средна осовина
 MAYA ланец
 Полу алуминиумски рачки за кочници
 Алуминиумски држач за рачките Aluminium Stem
 Ергономско седиште
 Дупли алуминиумски бандажи
 Заден катадиоптер
 Штендер

Гаранција: 6 месеци.

Бренд: Superior technology
Модел: ST HYBRID XL 2.0 MTB

47243