Велосипед 29SE05 ST VIKING 2.0 MTB

10,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Front suspension Aluminium
 Темно Сино/црна боја
 21 брзинa
 Алуминиумски рам 29.5×20 инчи
 Предна и Задна кочница Disc Brake DB-01(F160/R160)
 Големина на гуми INNOVA 29×2.0
 VIMIA внатрешна гума
 Предна вилушка со амортизер DINO
 Заден менувач SHIMANO TZ50 plus 21 брзинa
 Преден менувач SHIMANO TZ30 21
 Пренос-Ѕвезда: 7-фаз 14-28Т
 Шифтери SHIMANO EF500-7
 Касетна средна осовина
 KMC ланец
 Aлуминиумски рачки за кочници
 Алуминиумски држач за рачките Aluminium Stem
 Ергономско седиште
 Дупли алуминиумски бандажи
 Quick release тркала
 Заден катадиоптер
 Штендер

Бренд: Superior technology
Модел: ST VIKING 2.0 MTB

47246