Велосипед ST FREELANCER 26SE02 BLACK

6,195.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

MTB Велосипед Front suspension, Црно бела боја, 18 брзини, Метален рам 26×17.5инчи, Предна и Задна кочница V Brake, Големина на гуми INNOVA 26×2.125, VIMIA внатрешна гума, Предна вилушка со амортизер DINO, Заден менувач SAIGUAN HG04 18 брзини, Преден менувач SAIGUAN QD-08A, Пренос-Ѕвезда: 6-фаз 14-28Т, Шифтери SAIGUAN KD-04, Касетна средна осовина, MAYA ланец, Полу алуминиумски рачки за кочници, Алуминиумски држач за рачките Aluminium Stem, Ергономско седиште, Дупли алуминиумски бандажи, Заден катадиоптер, Штендер

Гаранција: 6 месеци.

Бренд: Superior technology
Модел: ST FREELANCER BLACK

46132