Sale!

Велосипед ST MISTER 28ST031

8,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Mens City Велосипед, Со заден багажник, Сина боја, 7 брзини, Метален рам 27.5×18.5 инчи, Предна и Задна кочница, Големина на гуми INNOVA 2.5×2.125, VIMIA внатрешна гума, Заден менувач, Преден менувач, Пренос-Ѕвезда: 6-фаз, Шифтер SHIMANO, Касетна средна осовина, Aлуминиумски рачки за кочници, Алуминиумски држач за рачките Aluminium Stem, Ергономско седиште, Дупли алуминиумски бандажи, Quick release тркала, Браници на тркала, Преден + Заден катадиоптер, Пумпа за гуми, Штендер

Гаранција: 6 месеци.

Бренд: Superior technology
Модел: MISTER 28ST031