Sale!

Велосипед ST RANGER 2.0 24SE02

6,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • MTB Велосипед Full suspension
 • Сино/црна боја
 • 18 брзини
 • Метален рам 24×16инчи
 • Предна и Задна кочница V Brake
 • Големина на гуми INNOVA 24×2.125
 • VIMIA внатрешна гума
 • Предна вилушка со амортизер DINO
 • Заден амортизер
 • Заден менувач SAIGUAN HG04 18 брзини
 • Преден менувач SAIGUAN QD-08A
 • Пренос-Ѕвезда: 6-фаз 14-28Т
 • Шифтери SAIGUAN KD-04
 • Касетна средна осовина
 • MAYA ланец
 • Полу алуминиумски рачки за кочници
 • Алуминиумски држач за рачките Aluminium Stem
 • Ергономско седиште
 • Дупли алуминиумски бандажи
 • Quick release тркала
 • Заден катадиоптер
 • Штендер

Гаранција: 6 месеци.

Бренд: Superior technology
Модел: RANGER 2.0 24SE02