Sale!

Велосипед ST WILD 2.0 20SE01

5,479.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

MTB Велосипед, Синo/црна боја, 6 брзини, Метален рам, Предна и Задна кочница V Brake, Големина на гуми CHISAI 20×2.125, VIMIA внатрешна гума, Заден менувач SAIGUAN 6 брзини, Касетна средна осовина, MAYA ланец, Полу алуминиумски рачки за кочници, Алуминиумски држач за рачките Aluminium Stem, Ергономско седиште, Челични бандажи, , Заден катадиоптер, Штендер

Гаранција: 6 месеци.

Бренд: Superior technology
Модел: WILD 2.0 20SE01

46118