Sale!

Вински алатки во шише

640.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

За сите љубители на виното овој сет е вистинско богатство. Ги содржи сите алатки неопходни за правилно конзумирање на вино спакувани во прекрасна амбалажа.

https://www.youtube.com/watch?v=kR9mj5rPDz0