Sale!

Водоотпорен масажер за во бања

Original price was: 1,110.00 ден.Current price is: 599.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Дизајниран да го опушти вашето тело и да ја направи вашата кожа мека и подмладена. Овој систем со вртење темелно го чисти вашето тело.

Уживајте во бањата со водоотпорниот масажер. Одсега можете да уживате во Вашата бања како во naj луксузните СПА центри. Нема да трошите пари по скапи СПА третмани.

Spin SPA Spinning SPA Brush има тројно дејство:

 • нежно ја чисти
 • масира
 • прави ексфолијација на Вашата кожа.

Резултатот од користењето на овој производ е здрава кожа со неодолив сјај.

Во пакетот се вклучени ротирачки додатоци кои можете да ги менувате и да ги користите заедно со Вашите продукти за нега на кожата. Долгата рачка овозможува лесно достигнување на вашиот грб или нозе. Масажерот има повеќе брзини и може да го прилагодите според Вашите потреби.

Додатоци кои се вклучени во пакетот:

 • Додаток за микродермоабразија
 • Мрежест сунѓер
 • Додаток за бањање
 • Додаток за масажа
 • Камен за стапала

https://www.youtube.com/watch?v=da0TyEJM_aw