Sale!

Воздушен разладувач Air Cooler AC168B

2,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

• Моќност 80W
• Капацитет 4 литри
• 3 брзини
• Проток на воздух
• 270 m3/hSwing функција
• 2 вклучени патрони
• Димензии 300x280x590 мм

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: Air Cooler AC168B

You may also like…