Sale!

Воздушен разладувач Artic Air

1,130.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Тивок разладувач за секоја просторија
 • Термостат за регулирање со 3 брзини
 • Многу мала потрошувачка на електрична енергија
 • Додадете вода, притиснете го копчето и уживајте во свежината на воздухот
 • Воздухот се разладува и до 8 часа со само 1 полнење на резервоарот со вода
 • Вграден филтер кој го влажни и прочистува воздухот
 • Лесен и пренослив било каде
 • LED светилка за релаксирана атмосфера
 • Поврзување со USB приклучок
 • Резервоар: 750ml
 • Моќност: 350W
 • Димензии: 20 x 18 x 18cm

You may also like…