Воз со пазла

870.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Стаза со воз со 3D пазла од хартија (картон).
• Со притискање вовчето напред вовчето почнува да се движи и да испушта реалистични звуци од воз.
• Производот користи 2х1,5v `AAA` батерии кои не се вклучени со производот.
• Димензии на патеката: 54×42.5×33 cm
Шифра: 28064