Sale!

Волшебна магична табла

Original price was: 790.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Покрај трчањето, боењето, шарањето и цртањето е една од омилените активности на најмалите.

Само притиснете го копчето за осветлување на магичната табла и направете светлечка уметност од цртежот на вашите најмили. Одлична за вашето малечко да црта, вежба математика, пишување букви и слично.
Откако ќе заврши и ќе сака да започне со друг цртеж, едноставно избришете го екранот за да создадете ново ремек – дело.

Магичната табла е најновиот начин за цртање, скицирање, учење, играње и решавање задачи преку забавен и интересен начин.
Екранот на магичната табла е мазен и кристално јасeн на кој можете да одберете 8 различни светлосни ефекти.

Магичната табла содржи:
– 8 различни шарени светлосни ефекти
– 3 двострани маркери
30 матрици за цртање, играње и учење
Прпорачана возраст: 3+ години
Работи на 3 АА батерии (не се вклучени во пакувањето)
Димензии: 25x19x2.5cm