Гладни жаби

500.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Уживајте во попладневите часови кој ќе бидат исполнети со забава со оваа предизвикувачка игра. Жабите се сега гладни! Некој треба да зборува со чуварот на зоолошката градина. Овие жаби се толку гладни што се подготвени да јадат пластични топчиња.
• Друштвена игра за повеќе возрасти во која ќе уживате со часови, за тројца играчи.
• Димензии на пакувањето: 30,5x35x7cm.

Шифра: 31676