Голем грил тостер / инокс ST BTGD-GA2400X

2,799.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Инокс
• нелепливи плочи што се вадат
• 2400W
• термоизолирана рачка
• автоматско исклучување
• резервоар за собирање отпадно масло

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST BTG-T2200X

60398