Горилник на плин

1,800.00 ден3,500.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Clear

Description

Горилник на плин погоден за подготовка на зимници.

Цени:

  1. Дијаметар 30 cm – 1800 ден.
  2. Дијаметар 40 cm – 2000 ден.
  3. Дијаметар 50 cm – 2500 ден.
  4. Дијаметар 60 cm – 3500 ден.

Additional information

Дијаметар:

30 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm