Греалка конвектор ST CHG-2000E

1,699.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

• 2000W
• прилагодлив термостат
• три нивоа 750/1250/2000W
• алуминиумски греач
• автоматска контрола на температурата
• заштита од прегревање
• интегрирани рачки
• димензии 57×14.5×40 цм

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST CHG-2000E

72100