Sale!

Депилатор со водоотпорна глава ST LD3652PI

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Безжичен депилатор

 • Розево-бела боја
 • 2 брзини
 • Ротитачка глава
 • Водоотпорна глава која може да се мие
 • Литиумска батерија на полнење (се полни за 8 часа)
 • Четка за чистење и адаптер за полнење

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST LD3652PI