Детски смарт часовник со LBS локатор

899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

– children’s positioning watch LBS positioning
– historical track play
– set up a secure electronic fence
– voice micro chat intercom
– time and date, alarm clock
– Two-way hands-free intercom
– SOS emergency call
– call the firewall
– remote monitoring environment
– met a friend
– camera
– time zone
– language settings
За полесна инсталација на апликацијата погледнете го следново видео: