Sale!

Детски SMART часовник

1,199.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • GPS
 • Разговор
 • Следење
 • Безбедна зона на движење
 • Аларм
 • Предупредување за празна батерија
 • Далечинско исклучување
 • SOS повик кон ваш телефонски број