Дрвена бројалка

350.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Едукативна бројалка за рано учење собирање, одземање и броење.
• Оваа бројалка е полн погодок за почетно учење на основните математички вештини.
• Наменето за деца постари од 3 години.
• Димензии на пакувањето: 30x14x8 cm.
• Димензии на производот: 30x14x8 cm.

 

Шифра: 32049