Дрвена табла за пишување

850.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Учењето на детето нека биде по забавно низ игра, со цртање и боење, пишување букви и бројки, во домашни услови допринесува за нормален раст и развој на детето.
• Може да се забавувате и да играте наставник и ученик, заедно да цртате и да ја согледате фантазијата на детето.
• Таблата за пишување е со разнобојни креди, сунѓерче за бришење и магнетни букви и бројки.
• Димензии на производот: 36x44x24 cm.
• Димензии на пакувањето: 47x41x2 cm.

Шифра: 30222