Дрвена торта

850.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Производ идеален за најмалите обожаватели на слатко и на убави и забавни роденденски забави.
• Играчка која ќе им овозможи одлична имагинативна игра на децата.
• Во производот се вклучени роденденски свеќи, подлога за торта, слатки додатоци, вилушка и нож.
• Производот се состои од 6 парчиња со лепенка.
• Димензии на производот: 19х18×1 cm.
• Димензии на пакувањето: 25x25x6 cm.

Шифра: 31483